понеділок, 18 вересня 2017 р.

Структура учнівського самоврядування

Структура учнівського самоврядування

1. Мер класу

1. Вікторія Ломейко 
2. Аміра Кімбаз

Мер є лідером класу, який керує всією роботою, є зв’язуючим ланцюжком між керівниками органів учнівського самоврядування школи і класом.


2. Палата освіти

1. Нінель Меркотун 
2. Дарина Демченко
3. Сніжана Барчукова

Допомога невстигаючим учням, консультування з різних предметів. Складає рейтинг успішності учнів класу. Організація допомоги в проведенні інтелектуальних конкурсів, турнірів, предметних тижнів.

3. Палата праці

1. Нікіта Тєсалов
2. Богдан Шабала
3. -

Відповідає за систему трудового виховання в школі, організовує роботу по закріпленню територій, впроваджує планові чи позапланові трудові десанти, ремонтні роботи.


4. Палата здоров’я та  безпеки1. Олена Держакова
2. Ксенiя Метелькова
3. -

Відповідає за систему профілактичних заходів з безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки та з пропаганди здорового способу життя. Організовує профілактичну та інформаційну роботу в класі.


5. Палата мистецтва та дозвілля

1. Нінель Меркотун
2. Владислав Радченко
3. Данило Латиш
4. -

Займається  організацією культурно – масових заходів, керує роботу редколегії та зв’язками з бібліотекою. Організовує спортивно – масову роботу в класі, інформує учнів про новини культурного життя району, міста, тримає міцний зв'язок з гуртками та секціями школи, засобами масової інформації.

6. Палата дисципліни та порядку

1. Анастасія Зелена 
2. Валерій Білий
3. Євген Корж

Підтримання порядку в класі, на перервах, під час проведення класних та загальношкільних заходів. Контроль за запізненнями та пропусками навчальних занять без поважної причини. Організація чергування в класі.

7. Палата ЗМІ


1. Нона Біла
2. Андрiй Пінчук
3. Алiна Тарянік

Випуск інформаційних матеріалів, стінних газет, підготовка та збір матеріалів до друку в шкільній газеті.


8. Палата волонтерського руху

1. Анна Лобач
2. Анастасія Черна 
3. -

Організація шефської роботи над ветеранами, інвалідами літніми людьми. Організація акцій, конкурсів на соціальну тематику.