середа, 13 листопада 2019 р.

Робота спеціаліста – вибухотехніка!

В цьому році стали традицією зустрічі з випускниками нашої школи, які своєю роботою дарують людям радість, спокій, захищають наше життя.

Такою була зустріч з Олегом Абакуменко, актором театру, а минулого тижня до нас завітав начальник відділу ТК З ВТУ ГУНП в Запорізькій області старший лейтенант Шкурко Володимир Сергійович.

Володимир Сергійович розповів нам , в першу чергу, про роботу спеціалістів – вибухотехніків. Про тих, хто стереже наш спокій , виконує малопомітну . але дуже важливу роботу. Корисним було повідомлення щодо наслідків телефонних повідомлень про мінування. Хоча вони здаються невиправданим, але вибухотехніки змушені реагувати. А раптом саме цього разу повідомлення про замінювання виявиться справжнім.

Цікаво було побачити справжні гранати, міни, зброю. Зрозуміло, що це все було безпечним, без вибухових пристроїв. Володимир Сергійович розповів як відрізнити небезпечні знахідки за зовнішнім виглядом, кольором, про механізм їх дій, акцентував увагу на наслідках вибуху.


Особливу увагу він приділив алгоритму дій під час таких знахідок, що потрібно робити щоб не постраждали люди.
Ця зустріч була важливою ще й тому, що скоро канікули, у учнів багато вільного часу, а де хто дуже допитливий.

Ми вдячні Володимиру Сергійовичу за цікаву та корисну розповідь. Ми впевнені, що з нами не трапиться прикрих випадків при знаходженні підозрілих предметів.