вівторок, 27 лютого 2018 р.

Таланти міста Z

Автори: Барчукова Сніжана і Прокопенко Ангеліна

22 лютого 2018 року у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості м. Запоріжжя відбувся міський конкурс-майстерня дитячої творчості «Таланти міста Z».
Мета цього конкурсу – пошук та підтримка дитячої обдарованості, популяризація творчих досягнень учнів закладів освіти міста, підвищення професійного рівня та творчої майстерності педагогів. У конкурсі брали участь учні та вихованці закладів загально середньої  та позашкільної освіти міста віком від 6 до 18 років.

Цей конкурс зібрав чималу кількість умільців з усіх куточків м. Запоріжжя. Таку нагоду мала і ЗОШ № 23. Участь приймали учні з 5 класу (Назарчук Настя, Бойко Марина) та Прокопенко Ангеліна з 6-В класу. Вони відзначені дипломом за участь у конкурсі.
Обласна виставка народного мистецтва порадувала своєю неповторною експозицією з прекрасних робіт різних видів народного мистецтва. Представлені  були картини живопису, різьба по дереву, петриківський розпис, розмаїття вишитих рушників, сорочок, прикрас, неперевершені картини з валяння та іграшки. Презентували також захоплюючі роботи з бісеру. Здивували згрупована робота макету «Запорізького дуба» та каскад фонтанів «Райдуга». Також не залишились без уваги дивовижні народні ляльки і ляльки-мотанки, чудові роботи з кави, квілінгу, декупажу, солоного тіста та багато інших. Але найбільш вразили  роботи з джгутової філіграні.
В очікуванні переможця конкурсу були проведені майстер-класи з різних видів мистецтв. Учні з задоволенням провели  час та отримали корисні поради і створили свої вироби.

Всі роботи були виконані на вищому рівні та заслуговували на перші місця, але переможець один і ним став учасник, який представив на виставці вишитий рушник.