пʼятниця, 30 листопада 2018 р.

"Суд" над сигаретою!

26 листопада 2018 наш клас разом із нашим соціальним педагогом Оленою Павлівною вирішили, що потрібно здійснити суд над Сигаретою та зробити висновок, чи винна вона у тому, що люди палять?
Було три головних сторони: сторона захисту сигарети, сторона тих, хто був проти неї, та судді. За "столом захисту" був бізнесмен, кінематографіст та адвокат.
Кожен із них представив сигарету, як засіб для того, щоб заробляти гроші. Наприклад, за допомогою реклами люди будуть купувати у бізнесменів сигарети, а бізнесмени будуть платити за рекламу кінематографістам. Також адвокат зауважила, що кожна людина вибирає те, що вважає вірним.
Сторона, що була проти сигарети, була представлена декількома професіями, зокрема пожежники, хіміки, лікарі та ін. Вони привели багато прикладів, коли сигарету дійсно треба знищити, коли і як вона руйнує людям життя.
Кожна зі сторін була права, але остаточно завершити судовий процес повинно було голосування. В результаті, більша частина суддів вирішила, що Сигарета - не винна! І головним аргументом на користь сигарети, було те, що кожна людина робить свій вибір САМА.
Фоторепортаж: