пʼятниця, 22 березня 2019 р.

День Довкілля

21 березня у нашій школі була проведена екологічна акція «День Довкілля».
Усі класи зібрались біля школи на відкриття акції. Гарна погода, пісні, танці та промови наших поважних гостей надихнули нас роботу, яка допомогла зробити вулиці та шкільний двір чистим і красивим. За кожним класом закріпили окрему ділянку.

Скрізь на клумбах, за школою, на спортивному майданчику кипіла робота: дівчата граблями і сапками боролись з бур'янами та вспушували землю. Хлопці прибирали та виносити мішки зі сміттям. Наш клас прибирав клумбу перед школою та ділянку біля паркану. Разом ми зробили красу. ділянки стали чистими та акуратними.
Крім того, в цей день працювали ще групи «Чарівний пензлик» (батьки, які прийшли пофарбувати турніки на спортивному майданчику) та «Зелений десант» (учні, які висаджували нові дерева).
Від цього дня ми отримали лише задоволення та гарний настрій.
Сподіваємось, що акція призведе до покращення навколишнього природного середовища та викличе відчуття шанобливого ставлення до природи.
Хотілося б попросити мешканців навколишніх будинків не засмічувати довкілля, не викидати сміття біля подвір’я школи та не подавати негативний приклад учням.